بسم الله

سخن نور

امام علی علیه السلام فرمودند : بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید .حجت الاسلام و المسلمین كازرونی: مبارزه جدی با فساد اقتصادی و تكیه بر تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی

majles khobregan rahbariدومین سخنران پیش از دستور جلسه بعد از ظهر اجلاسیه پانزدهم مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام و المسلمین كازرونی بود. وی  طی سخنانی ، پیرامون اقتصاد كلان كشور نكاتی را بیان نموده و بر ضرورت اصلاح قوانین اقتصادی و فاصله گرفتن از اقتصاد دولتی تأكید كرد و افزود: «یكی از اقدامات اساسی در این زمینه، مبارزه جدی با  فساد اقتصادی و تكیه بر تدبیر مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی می باشد».

وی همچنین جلوگیری از رانت خواری های گسترده ، تقویت سیستم های كنترل كننده تورم، تهیه آمار دقیق از فعالیت های اقتصادی و حمایت از بخش های تولیدی را در این راستا بسیار مؤثر ارزیابی كرد.

این عضو مجلس خبرگان ایجاد فضای آرام و پرهیز از تنش های نابجا را برای نیل به موفقیت در عرصه های گوناگون خواستار شد و تصریح كرد: «اگر همواره منویات مقام معظم رهبری در مسائل مختلف، نصب العین همگان قرار گرفته شود بسیاری از مشكلات موجود به راحتی پشت سر گذاشته خواهد شد». وی در همین زمینه، حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت های مختلف و دولت یازدهم را خاطر نشان ساخت و افزود: «حمایت معظم له از دولت و به ویژه تیم مذاكره كننده هسته ای رانباید نادیده گرفت و با پشتیبانی از دیپلمات های كشورمان كه از سوی ایشان فرزندان انقلاب خوانده شدند می توان مسیر عبور از مشكلات را هموار نمود».

آقای كازرونی در پایان از ضرورت پرهیز از اسراف  و تجمل گرایی به خصوص از سوی مسئولین و نهادهای حاكمیتی سخن گفت و بر آن تأكید نمود.

 به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری

مبانی قانونی سلامت اداری و مبارزه با فساد

iran flagدر میان قوانین ، آیین نامه ها و سیاست های جمهوری اسلامی ایران ، توجه شایانی به بحث پاسداشت سلامت اداری گردیده است. وبگاه جایزه مدیریت سلامت اداری در جهت اتعکاس پاره ای از رویکردهای قانونی اصل مدیریت سلامت اداری ، مستندات ذیل را جمع آوری نموده است

مبانی قانونی سلامت اداری و مبارزه با فساد