بسم الله

سخن نور

امام علی علیه السلام فرمودند : بدانید که این قرآن پندآموز است که خیانت نمی کند؛ وهدایت گری است که گمراه نمی سازد ؛ وسخن گویی است که دروغ نمی گوید .اولویت اقتصاد مبارزه با فساد مالی

vezarat eghtesadوزیر اقتصاد و دارایی گفت: یکی از راهکارهای مربوط به مبارزه با فساد مالی استفاده از سامانه‌های الکترونیکی اطلاعاتی است. وی ادامه داد: وزارت اقتصاد یک برنامه راهبردی با هفت اولویت را در مورد اقتصاد مقاومتی در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش انتخاب، علی طیب نیا عنوان کرد: یکی از این اولویت‌ها بحث انضباط مالی و شفافیت اداری است که در بیانات مقام معظم رهبری هم به آن تأکید شده زیرا یکی از راهکارهای مربوط به مبارزه با فساد مالی استفاده از سامانه‌های الکترونیکی اطلاعاتی است.

طیب‌نیا ادامه داد: کنترل درونی دستگاه‌ها و بهره‌گیری از ظرفیت ذی‌حساب‌ها و سازمان حسابرسی به منظور افزایش شفافیت و انضباط مالی یکی دیگر از برنامه‌های وزارت اقتصاد است که این کار باعث افزایش شفافیت و انضباط مالی در کشور می‌شود.

به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب

مبانی قانونی سلامت اداری و مبارزه با فساد

iran flagدر میان قوانین ، آیین نامه ها و سیاست های جمهوری اسلامی ایران ، توجه شایانی به بحث پاسداشت سلامت اداری گردیده است. وبگاه جایزه مدیریت سلامت اداری در جهت اتعکاس پاره ای از رویکردهای قانونی اصل مدیریت سلامت اداری ، مستندات ذیل را جمع آوری نموده است

مبانی قانونی سلامت اداری و مبارزه با فساد